אודות  צמיג פלוס  /     שאלות ותשובות       איתור מידות       מאמרים     /   מדיניות משלוחים    /    שירות לקוחות    


חנות הצמיגים הגדולה בישראל מהיבואן לצרכן  
שאל את אחד הנציגים שלנו על המבצע לסט צמיגים 
   לווצאפ ישיר 0543112348
      

צמיגים קונים באינטרנט קל ופשוט !
המחיר כולל מע"מ הרכבה ואיזון 

 צמיגים קונים באנטרנט 
  צלצלו עכשיו !!!
  077-6707490  
מעל 100 מרכזי התקנה בכל הארץ    


צמיגים הם אביזר חיוני לבטיחות וחשוב להשקיע ברכישת צמיגים איכותיים. באופן טבעי, עם הזמן, הצמיגים נשחקים וכתוצאה מכך, הרכב מאבד מהיציבות ומיכולת האחיזה בכביש. צמיגים בלויים עשויים לסכן חיים ולכן, חשוב לעקוב אחר תוחלת החיים של הצמיג, לטפל בו היטב ולהחליף אותו כשנדרש.
צמיגים הם החלק היחיד ברכב שיש לו מגע עם הכביש, יש להם השפעה משמעותית על צריכת הדלק, כשהם איכותיים הנסיעה נוחה ונעימה יותר והכי חשוב, כדי להבטיח מקסימום בטיחות חובה לוודא שכל הצמיגים תקינים לחלוטין.
בכל שלוש או ארבע שנים מומלץ להיפרד לשלום מהצמיגים הישנים ולהחליף אותם בחדשים. כך אפשר לנסוע בטוח יותר, חלק יותר וגם חסכוני יותר. צמיגים חדשים זה ממש לא פינוק סתם, אבל אי אפשר לרכוש אותם כלאחר יד
ממש כפי שכפות הרגליים שלנו מאפשרות לנו ללכת או לרוץ, כך בדיוק משמש הצמיג בכלי הרכב שלנו. הצמיגים מאפשרים לנו להאיץ, להאט או לעצור. בזכותם הנסיעה יכולה להיות חלקה יותר וכמובן גם בטיחותית יותר.
לא משנה איזה רכב עומד בחניה שלכם, תקינות הצמיגים חשובה בשבילכם בכל יום ובכל עונה. צמיגים תקינים חשובים לשמירה על בטיחותכם, הם מסייעים לבלימה מהירה וגם חוסכים לכם בהוצאות הדלק. כדי שתוכלו לנסוע בבטחה ולאורך זמן על צמיגים תקינים, קבלו 5 טיפים שנועדו להאריך את חיי הצמיג.
צמיג טוב מבטיח לכם איכות נהיגה משופרת, בטיחות משופרת ונסיעה טובה. בכל מספר שנים חשוב להחליף את הצמיגים הישנים, אבל באילו כדאי לבחור? גם לכם כדאי להכיר את 5 חברות הצמיגים המובילות בישראל.
אתם וודאי יודעים כי צמיגים מתאימים הם אלמנט בעל השפעה רבה על העבירות של הרכב. קיימים מוסכים רבים בהם ניתן לבצע את הרכישה, אולם חשוב לבדוק האם אלו הם מוסכים מורשים ורכישת צמיגים בהם אינה מנוגדת לתנאי האחריות ממנה נהנה בעל הרכב מהיצרן או היבואן.
צמיגים לרכב מהווים למעשה את הקשר הישיר בין הרכב לכביש וכפועל יוצא מכך לגלגלי הרכב ישנה השפעה מכרעת על התנהגות הרכב במצבים כגון: בלימה, אחיזה בזינוק, אחיזה בסיבוב ועוד. כמו כן, גלגלי הרכב משפיעים באופן ישיר על נוחות הנסיעה ברכב ומכאן החשיבות בבחירת צמיגים לכל סוגי הרכבים, לרבות, כלי רכב לבעלי מוגבלויות.
יש מגוון של צמיגים שמתאימים לכל סוגי הרכב. יש צמיגים שמיועדים רק לכביש, יש כאלה שמתאימים גם לשטח, צמיגי 50 50 , צמיגים שחוסכים בדלק, צמיגים שמסייעים בהפחתת זיהום, צמיגים שהם מפחיתי רעש וצמיגים שמתאימים לרכבי תהלוכות ועוד.
חשיבותו של לחץ אוויר תקין בצמיג היא גבוהה, כיוון שלחץ לא תקין עשוי לגרום לשחיקה מוגברת, צריכת דלק גבוהה, אחיזה גרועה, התפוצצות תוך כדי נסיעה ועוד.
השימוש במכונית או בתחבורה בכלל הוא עניין יום יומי בעבור רובינו אם לא לכולנו. כליי התחבורה שינו את העולם שאנו חיים בו ועשו אותו קטן ונגיש יותר. אם זאת, המודעות שלנו לתהליך יצור החלקים והאנרגיה שהם צורכים ידועה לנו פחות.
פריצת משאיות היא חלק מפריצת רכבים, אך משאיות נחשבות לרכבים הרבה יותר מתוחכמים לכן חשוב שהמנעולן או פורץ הרכבים שתזעיקו יש לו מומחיות בתחום המשאיות.
אם אתם אוהבים להמר או – שומו שמים- לקחת סיכונים, המאמר הזה אינו קריאת רשות עבורכם הוא קריאת חובה. הימור על צמיגים מסכן חיים.
תקינות צמיגים היא תנאי הכרחי לנסיעה בטיחותית. צמיגים שחוקים מהווים סיכון שאסור לקחת אותו
אחד הנושאים החשובים ביותר בעולם הרכסים הוא בחירה נכונה של הצמיגים. ללא קשר לסוג כלי הרכב המדובר – הצמיגים חייבים להתאים באופן מושלם לאופי הנסיעה ולסוג המטרות שלשמן נועד הרכב.
מומלץ לבדוק אתה צמיגים אחת לחודש כדי לאתר נזקים נראים לעין ושחיקה מוגברת. ישנן שתי דרכים לקבועה אם הצמיג שחוק
פה נסביר מהם תנאי האחריות לצמיגים מהי אומרת מה היא מכסה כמה שנים האחריות וכל מידע הרלוונטי בנוגע לאחריות הצמיג
המידה בנוייה בצורה כזו : 195/65R15 91V מה אומר הV מה אומר ה91 בוודאי שאלתם את עצמכם ? זה הקוד עומס והמהירות של הרכב ע"פ היצרן כדי לדעת מה מסמל כל קוד לחץ פה
המטרה של כיוון פרונט היא להחזיר את זווית הגלגלים אל הרמה הנדרשת מול הכביש. במונחים מקצועיים נהוג להתייחס אל הזווית הזו בתור "זווית מתלה", כאשר בכל מכונית הזווית משתנה בהתאם לסוג הצמיג, רוחב הסרנים ועוד. כיוון פרונט דורש מיומנות, מקצועיות ואמינות, והתוצאה שלו יכולה לעשות את ההבדל בין שליטה אופטימאלית ברכב לבין תאונות בלתי צפויות.
יש להתייחס בחשיבות רבה לגלגלים של הרכב שלנו. הם הדבר היחיד אשר מחבר בין הרכב לכביש, ולכן יש להם השפעה קריטית בכל הקשור לבטיחות הרכב, לנוחות הנסיעה ולאחיזת הכביש צמיגים לא מאוזנים עשויים לגרום לרעידות ברכב, חוסר יציבות ולשחיקה לא אחידה של הצמיגים
ישנם סימונים רבים על הצמיגים כאשר לכל אחד מסימונים אלו יש פירוש שונה, כעת נגרום לכם להבין מה משעמות הסימונים אלו
80% מהנהגים בודקים את לחץ האוויר פעם בחודש או פחות מזה, 50% מחליפים צמיג רק בכל שלוש עד ארבע שנים. סקר מדאיג של יבואנית צמיגי גודייר חושף בורות בעייתית של נהגים ונהגות
החל מה- 1 לנובמבר 2012 , כל צמיג חדש שיימכר במדינות האיחוד האירופי יהיה חייב לשאת עליו תג מידע כדי להכיר את התג קראו את המאמר
אתה נכנס לאוטו. מתניע את המנוע, מדליק את הרדיו, מפעיל את המזגן, חוגר חגורת בטיחות, מסתכל במראה לפני שאתה יוצא מהחניה, ונוסע לעבודה. אתה מתקרב לבית הספר, כמו בכל בוקר, כשלפתע, ילד קטן, בקושי בן 8, מזנק מבין שתי מכוניות חונות, ממש כמה מטרים לפניך. אתה לוחץ על דוושת המעצור חזק. מאוד חזק! אבל הרכב שלך מתקדם מהר מדי. הגלגלים כאילו מחליקים על הכביש...
אחד הגורמים החשובים ביותר בבטיחות הרכב, הינו אייכות ותקינות הצמיגים. רבים מהנהגים בישראל, לא מודעים לחשיבות הצמיג, ואף אינם יודעים לקרוא את הסימונים המופיעים על הצמיג. הכרת הסימון על גבי הצמיג, תעזור לך לדעת מהו הצמיג היעיל והטוב ביותר לצרכיך.
logo בניית אתרים